NASIL DESTEK OLABİLİRSİN?

PatchCatch kar amacı gütmeyen bir STK. Hayata geçirdiği tüm projeler gönüllü olma heycanı ile sürdürülür. Konu teknoloji, inovasyon ve insan hayatına dokunmak olduğunda, çağın ve geleceğin materyallerini bir organizasyon halinde sunabilmek, beraberinde insan, malzeme ve finans kaynağı gerekliliğini doğuruyor.

Siz de PatchCatch projelerine farklı kategorilerde destek olabilirsiniz.

KURUMSAL DESTEKLER
PatchCatch kurumsal iş birlikleri ile yapıcı, karşılıklı fayda sağlayıcı ve kalıcı katma değerleri olan, kurumunuza, proje katılımcılarına ve proje çıktılarının faydalanıcılarına olumlu kazanımlar elde ettiren bir bakış açısı ile sizinle buluşuyor. Kurumsal iş birlikleri ile PatchCatch projelerini farklı başlıklar ve sponsorluklar altında destekleyebilirsiniz. Bunlardan bazıları, finans desteği, insan kaynağı desteği, lokasyon desteği, materyal desteği, reklam desteği gibi.
İnanıyoruz ki ülkemiz, dünyamız ve insanlık için ortak ve/veya paralel hayalleri paylaşıyoruz bu yüzden sizinle kurumsal işbirliği yapmaktan memnun oluruz.
Destek olmak için, size ulaşabileceğimiz bilgileriniz aşağıdaki formda belirtmeniz ilk adım için yeterli olacaktır.
Teşekkürler.

BİREYSEL DESTEKLER
Hepimiz hayal kurarız. Fakat bu hayallerin projelendirilmesi her zaman gerçekleşmez. Peki ya ülkemiz,dünyamız ve insanlık için bu hayalleri projelendirmeye gönüllü olmuş hevesli bir organizasyon varsa, desteklemek istemez misiniz? Üstelik desteklediğin hayale ortak da olabilirsin. Bireysel finans, materyal, reklam ve işbirlikleri ile PatchCatch projelerine katkıda bulunabilirsiniz.
Destek olmak için, size ulaşabileceğimiz bilgileriniz aşağıdaki formda belirtmeniz ilk adım için yeterli olacaktır.
Teşekkürler.

PatchCatch Destek Formu